MÜSİAD Genel Kurulu Wome Deluxe sponsorluğunda yapıldı

MÜSİAD Genel Kurulu Wome Deluxe sponsorluğunda yapıldı | 30.04.2015

MÜSİAD’ın 23. Olağan Genel Kurulu, Wome Deluxe sponsorluğunda 25 Nisan Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Haliç Kongre Merkezi’nin girişinde yer alan Wome Deluxe standına MÜSİAD üyeleri büyük ilgi gösterdi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD), 23. Olağan Genel Kurulu, Wome Deluxe sponsorluğunda 25 Nisan 2015 Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Genel Kurul’da, Nail Olpak yeniden başkanlığa seçildi. Haliç Kongre Merkezi’nin girişinde yer alan Wome Deluxe standına MÜSİAD üyeleri büyük ilgi gösterdi. Grubumuz tarafından çok yakında hizmete açılacak olan beş yıldızlı Wome Deluxe, Antalya Avsallar İncekum’da yer alıyor. Alkolsüz konseptte hizmet verecek olan Wome Deluxe aynı anda 2 bin kişinin konaklayabileceği şekilde tasarlandı; tesisimizde toplam 10 tane açık ve kapalı havuz yer alıyor. Bunlardan bazıları sadece hanımlara, bazıları sadece erkeklerin kullanımına ayrılmış olup ailece girilebilecek ortak havuz da bulunuyor.

Her türlü toplantıya hazırız

Her türlü toplantı, düğün ve kongre turizmine uygun inşa edilen Wome Deluxe’de, farklı büyüklüklerde 75 ila 750 kişilik toplantı salonları da yer alıyor. Merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çeken otel, Alanya Avsallar’da İncekum Tabiat Parkı’nın içinde inşa edildi. Tesis, Avsallar’a 3 dakika, Alanya’ya 25 dakika uzaklıkta bulunuyor.  Gazipaşa Havalimanı’na 45 dakika mesafede konumlanan Wome Deluxe Otel, Antalya Havalimanı’na ise 60 dakika uzaklıkta yer alıyor.

23-olagan-genel-kurul